PŘIJĎ SI ZAHRÁT FLORBAL


Florbalový klub PASKOV SAURIANS rád přivítá nové mladé hráče, kteří by si chtěli vyzkoušet tento v současné době velice populární sport.
Díky lednímu hokeji, ze kterého florbal vzešel, je jeho oblíbenost u nás obrovská. Místo ledu, bruslí a puku se hraje v tělocvičně s míčkem, a fyzický kontakt je proto podstatně nižší.

Náš klub má s trénováním dětí dvacetiletou tradici. Ačkoliv je Paskov počtem obyvatel malou základnou, s jedinou ZŠ, máme pokryty všechny stupně kategorií, v nichž děti trénují pod dohledem zkušených trenérů s patřičným vzděláním. Kromě soutěžních utkání jezdíme po turnajích v Praze, Brně, Ostravě, ale v posledních letech jsme vyrazili i do zahraniční a z turnaje ve švédském Falunu, jehož mužský tým je nejlepším týmem světa v posledních pěti letech, se naši elévi vrátili dokonce s medailemi.

nabor 2018 01Máme rovněž individuální úspěchy, tím největším jsou určitě starty dvou našich hráček v juniorské reprezentaci! Tímto poukazujeme na to, že u nás hrají i dívky, které také velmi rádi přivítáme.

Nově postavená hala v Paskově nám poskytuje skvělé zázemí a výborné podmínky pro všechny kategorie, a proto se můžeme více věnovat trénování. Všechny kategorie mají tréninky v pondělí, středu a čtvrtek (časy jsou rozděleny dle věkových kategorií). Přivítáme jakékoliv školáky a stejně jako v minulosti se uplatní už i některé pětileté děti.

Každého malého nováčka vybavíme potřebnou hokejkou, ty starší podporujeme finančním příspěvkem na hokejku nebo případně na obuv.

ZAČÍNÁME VE ČTVRTEK 6. 9. 2018 – nejmenší od 15 hodin v HALE U ZŠ PASKOV. Ale přidat se můžete kdykoliv během sezóny.
Bližší informace: Pavel Moravec – tel. 605 888 736, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


nabor 2018 02 nabor 2018 03