icon zenyPaskovské Ladies neodehrály svůj zápas na domácí půdě, ale vydaly se do Sportovní haly v Ostravě. I když to pro paskovské hráčky vypadalo nadějně, nepodařil se jim urvat ani bod.

Paskov Saurians –FBC Vikings Kopřivnice
První zápas proti FBC Vikings Kopřivnice zpočátku nevypadal špatně. Síly byly vyrovnané na obou stranách, o čemž svědčil i fakt, že se Ivči Pecekové podařila vstřelit první branka ve čtvrté minutě a využila tak přesilovou hru. Ovšem Kopřivnické hráčky neotálely a obratem nám to oplatily ke konci páté minuty. Do konce první třetiny se podařilo vystřelit Nikole Krejčí, která dává hráčkám z Kopřivnice další gól. Do druhé třetiny jsme šly s velkým odhodláním, že si konečně odvezeme nějaké body. Bohužel v druhé minutě vyrovnává kopřivnická soupeřka na 2:2. Během druhé třetiny ještě do paskovské kasy padnou další dvě branky. Krejčí svou střelou výsledek stahuje alespoň na 3:4. Třetí třetina nedopadla vůbec podle našich představ. Nepodařilo se nám vstřelit jedinou branku, naopak jsme dostaly další tři od našich soupeřek. I když bych řekla, že zápas vypadal vyrovnaně, utkání nakonec skončilo 3:7.
Branky: Peceková, Krejčí (Peceková), Krejčí (Klímková)

Paskov Saurians – FbC Asper Šumperk
Po dlouhé pauze jsme nastoupily proti soupeřkám ze Šumperka. Dle mého názoru druhý zápas byl mnohem aktivnější a běhavější než ten první. Skoro celou první třetinu se nám podařilo čelit střelám hráček ze Šumperka. První branku jsme obdržely na začátku 9. minuty. Následovalo vyloučení hráčky družstva FbC Asper Šumperk na dvě minuty. Přesilovku jsme zahrály velmi dobře, ale všechny střely bohužel skončily v rukou gólmanky. V začátku druhé třetiny se Šumperku podařily dát dvě rychlé branky. V třetí třetině se na nás a výsledku podepsala únava a na časomíře přibyly čtyři branky u týmu Šumperka. Verča Drabinová, alespoň kosmeticky upravila konečný výsledek na 1:7.
Branky: Drabinová (Lokajová)