icon zenyV neděli 22. října se tým žen vydal do Bílovce odehrát dva důležité zápasy s hratelnými soupeřkami.

PASKOV SAURIANS x SKP NOVÝ JIČÍN-FBK FRENŠTÁT

V prvním zápase se ženám nepovedl úvod utkání, během minuty jsme prohrávaly o dvě branky. Stav utkání zlepšuje Nikola Krejčí na 1:2 a za tohoto stavu končí první třetina. Jediný gól druhé třetiny padl v páté minutě, bohužel se radovaly soupeřky. Přesto, že i my jsme si vytvořily pár hezkých útočných akcí. Co se týče poslední třetiny, ta byla pro ženy z Paskova nejnáročnější. Hned v druhé minutě nám soupeřky odskakují na rozdíl třech branek. Po tomto góle následovalo přísné vyloučení soupeřky na 5minut. Vzápětí další trest ovšem na straně Paskova. Tudíž se hrálo 4 na 4. V této situaci byly soupeřky aktivnější a podařilo se jim vstřelit další gól. Následovala naše přesilovka, která nebyla vůbec špatná. Marcele Klimkové se těsně v jejím závěru podařilo vstřelit Frenštátu ještě jednu, bohužel z naší strany poslední branku. V závěru třetiny další vyloučení na straně Paskova, ovšem znova nad rozhodnutím kroutíme hlavou. Naše gólmanka Amálie Prosková si měla možnost vyzkoušet vychytat v utkání trestné střílení. Bohužel soupeřka si velmi šikovně počkala, rozhýbala gólmanku ze strany na stranu a nakonec výhru Frenštátu potvrzuje. I přes veškerou snahu a úsilí vybojovat konečně 3 body, zápas pro ženy z Paskova skončil prohrou s výsledkem 2:7. Škoda tohoto výsledku, protože zápas nebyl tak jednoznačný, jak může naznačovat tento výsledek.
Branky: Krejčí, Klimková

SK K2 PROSTĚJOV x PASKOV SAURIANS

Po prvním zápase se ženy snažily nabrat opět síly. Tentokrát je čekal zápas s ženským týmem SK K2 Prostějov. Ze začátku třetiny obrana Paskova fungovala na sto procent, polevila až v 9 minutě kdy hráčka Prostějova vystřelila první gól. Za nemalou chvíli navýšily soupeřky ještě skóre o jednu branku na 2:0. Druhá třetina neprobíhala vůbec podle představ paskovských ladies. Zprva se opět Prostějovu podařilo urvat hned 4 góly. Tohle tragické skóre se snažila alespoň trochu napravit Lucie Žvaková, když se jí podařilo z ostrého úhlu vystřelit na branku tak šikovně, že gólmanka si sťukla gól do své brány. I tyto gólíky se počítají, my takových dostaly nespočet. Na konci druhé třetiny stav 7:1. Prostějovské hračky byly více na míčku, jejich tempo hry paskovské Ladies nezvládly. Nakonec se soupeřky radovaly z desíti vstřelených branek. Většina hráček závěr utkání nesla psychicky velmi špatně. Ovšem rychlá rozehrávka od Lokajové na připravenou Kateřinu Jedličkovou se vyplatila. K. Jedličková výbornou střelou skoro z poloviny hřiště kosmeticky upravuje skóré na 2:10. Paskovské ženy jakož to poražené, ale neztrácí nadšení pro hru a budou o to více trénovat, aby výsledky vypadaly lépe než konečný stav tohoto utkání 10:2.
Branky: Žváková, Jedličková (Lokajová)