icon pripV sobotu dne 7.4.2018 se odehrál turnaj přípravek v Havířově. Turnaj začal až v odpoledních hodinách a hned v prvním zápase jsme se utkali s těžkým soupeřem Vítkovice - Lvíčata.Aby toho nebylo málo, náš brankář onemocněl, takže na jeho postu musel zaskakovat jeden z hráčů. Do branky nastoupil Jakub Kubánek a zachytal skvěle. Vyhráli jsme těsně 3:2 a radost byla veliká.

Ve druhém utkání nastoupil tým Torpédo Havířov. Začali jsme velmi dobře a po první polovině jsme vedli 7:0. Ve druhé části se hra dařila více Havířovu, ale konečný stav byl 9:4 pro náš tým.

Ve třetím utkání nás čekal soupeř z Českého Těšína. Tento tým nás moc netrápil. Lehce jsme vyhráli 14:4.

V posledním zápase proti Letce už to byl opět boj. Dokonce jsme po první části prohrávali 2:3. Ale naši hráči v závěru utkání perfektně zabojovali a druhou polovinu vyhráli 4:1.

Toto už je druhý turnaj po sobě, který vyhráli. Všichni hráči hráli velmi dobře. Musím pochválit jedinou dívku hrající v tomto týmu, Stelu Gorkovou, která se zasloužila o dvě branky. Přestože je malinká, je to velká bojovnice. Dva zápasy odchytal také Matěj Brychta, který předvedl velmi dobrý výkon. Herně se dařilo i Janu Polákovi a Matěji Balvínovi, kteří jsou oba ročník 2010.

Celkově mohu řící, že jsem byl s průběhem turnaje spokojen a mám z našeho týmu radost. Máme zde několik výborných hráčů a pokud zůstanou, bude to pro náš tým jen dobře.
Trenér: Milan Kobzík