icon pripNa svůj další turnaj odjela naše nejmladší kategorie přípravek, která se na Dubině v neděli 11.3.2018 utkala s těmito týmy – Florbal Torpedo Havířov, FBC Coyotes Jablůnkov, 1. SC Tempish Vítkovice Tygříci a FBC Letka.

Paskov Saurians – Florbal Torpedo Havířov.

Našim prvním soupeřem byli florbalisté z Havířova, kteří přijeli ve velmi početném stavu. Naši hráči tentokrát dorazili na Ostravskou halu pouze se šesti hráči a brankářem. Po první třetině jsme vedli 4:2. Druhá třetina byla stejná jako ta první a my ji tentokrát vyhráli 4:1. Konečný výsledek 8:3.

Paskov Saurins – FBC Coyotes Jablůnkov.

Druhým soupeřem, který nám stál v cestě byli Coyoti z Jablůnkova. Zápas jsme rozehráli velmi dobře a stav po první třetině byl 4:0 pro nás. Druhá půlka zápasu byla z naši strany opatrnější, ale i přesto jsme ji vyhráli 3:1. Konečné skóre 7:1.

Paskov Saurians – 1.SC Tempish Vítkovice Tygříci.

Třetí zápas a domácí tým z Vítkovic. Opět zaúřadoval syndrom my hrajeme proti Vítkovicím bojim bojim. Tygříci nás zaskočili a v první polovině byli jasně lepším týmem a po zásluze se ujali vedeni 1:2. Do druhé třetiny jsme, ale vstoupili jako vyměněný tým. Všude jsme byli o krok dříve než soupeř. Druhou třetinu jsme vyhráli 5:1. Konečný stav 6:3.

Paskov Saurians – FBC Letka.

V posledním zápase, který měl rozhodnout o konečném pořadí na nás netrpělivě vyhlíželi florbalisté z Letky. Tento zápas jsme odehráli v zcela poklidném tempu a užili jsme si ho až do poslední sekundy. Bylo jasné, že Ještěři turnaj na Ostravské Dubině vyhrají a bylo to vidět i na skóre. Po první půli stav 4:1. Ve druhé třetině jsme přidali čtyři góly, ale taky dva dostali. To neměnilo nic na tom, že jsme vyhráli 8:3.

Sestava – Moroň Filip, Kubánek Jakub, Janča Dominik, Balvín Matěj, Frydrych Tomáš, Klimunda Michal, Tománek Dominik.

Slovo trenéra : Musím všechny hráče, včetně brankáře pochválit. Hráli skvěle a v tomto počtu ve kterém jsme na Dubinu dorazili jsme zcela určitě všechny zaskočili. Velký dík patří rodičům, kteří pomohli jak s odvozem dětí, tak i mohutným povzbuzováním. Tak jsme první no a cooooo. Toť vše, zdarec.