icon pripV neděli dne 28.1.2018 se odehrál turnaj přípravek na ČPP Aréně v Ostravě, kde byly našimi soupeři tyto týmy: FBC Ostrava, S.K. P:E:M:A: Opava, Horní Životice a Torpédo Havířov.


PASKOV SAURIANS - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA   10:3
Naši kluci začali velmi dobře a v prvním zápase porazili FBC Ostravu vysoko10:3.

S.K. P.E.M.A. OPAVA - PASKOV SAURIANS   5:6
Do druhého zápasu nastoupili proti Opavě, která se projevila jako velmi silný soupeř. Po celou dobu hry jsme se přetahovali o vedení. Před koncem druhé části hry, za stavu 5:5, se Opava rozhodla hrát bez brankáře. Prostě chtěla ten zápas vyhrát. Tento tah se jim však nevyplatil, protože šikovný Jakub Kubánek vstřelil do prázdné branky náš vítězný gól, neboť tento stav kluci udrželi až do konce utkání. Radost byla veliká.

PASKOV SAURIANS - FBC "BARBARIENS" H. Životice   10:0
Ve třetím utkání nás čekal tým H. Životice, který patřil k nejslabšímu týmu turnaje. Naši začali velmi vlažně, nechali se unést jejich hrou. I když jsme měli velkou převahu, tak se soupeř urputně bránil a plno střel šlo vedle branky. Přesto ale výhra 10:0 byla chvalitebná.

Florbal Torpedo Havířov - PASKOV SAURIANS   6:10
V posledním utkání nás čekal tým z Havířova. Hrálo se na obou stranách. Naši hoši měli stále o dvě branky navíc a tak se snažili, aby soupeř ten zápas nesrovnal. To se jim nakonec podařilo a zvítězili 10:6.


S plným počtem bodů jsme si odvezli první místo. To je poprvé v tomto ročníku, kdy jsme nedali soupeřům ani bod. Přestože bylo nominováno 10 hráčů + brankář, do hry jich nakonec nastoupilo jen šest, ostatní zůstali na marodce. Velkou oporu jsme měli v šikovném hráči Matěji Balvínovi, který spolu s Jakubem Kubánkem rozhodoval všechny zápasy. Já jsem více než spokojen. Bojovali všichni a to se cení. Na tomto prvenství se podíleli následující hráči: Matěj Balvín, Jakub Kubánek, Jan Pollák, Filip Šolc, Dominik Janča a Tristan Bracek.