icon pripV neděli dne 14.01.2018 se odehrál turnaj přípravek v Krnově. Našimi soupeři byli: ORKA Krnov, Petrovice, Torpédo Havířov a Karviná.První utkání proti domácímu týmu ORKA Krnov pro nás znamenalo spíše zahřávací kolo před zápasem. Jasně jsme v něm vedli a stav utkání na konci zněl v náš prospěch vysoko 7:0.

V druhém utkání jsme se střetli s týmem Petrovic. Tady již šlo o poměrně vyrovnaný zápas. Po prvním poločase byl stav 1:1, ale závěrečnou část zvládli naši kluci lépe a vyhráli ji těsně 2:1. Celkový stav tedy zněl 3:2 v náš prospěch.

Ve třetím utkání jsme nastoupili proti Havířovu. Opět se jednalo o vyrovnaný zápas. Po první části byl stav 4:4 a ve druhé části se našim opět dařilo lépe jako s Petrovicemi, takže jsme ji vyhráli 3:1. Celkově jsme tedy zvítězili 7:5.

V posledním utkání jsme se střetli s týmem Karviné, který měl stejný počet výher jako náš tým. Znamenalo to tedy pro nás boj o první místo a drama to bylo až do samotného konce. Naši hráči dvakrát vedli, ale nakonec jsme těsně prohráli 9:8.

Přestože jsme skončili na druhém místě, měl jsem nesmírnou radost z toho, jak si náš tým v tomto turnaji vedl. Hráli jsme totiž jenom v šesti hráčích + brankář. Všechny musím pochválit. Hráči ze sebe vydali vše, hráli s odhodláním, bojovali a nesmím zapomenout na skvělého brankáře, který je v mnoha kritických situacích podržel. Jsem spokojen.
Trenér: Milan Kobzík