icon pripV neděli dne 29.10.2017 se odehrál další turnaj přípravek v Českém Těšíně.

První zápas se hrál proti Havířovu. Byl to rovnocenný soupeř. Hrálo se nahoru a dolů. V první části jsme vedli 2:1, ale postupem času se Havířov dostal do vedení a to 3:2 až do poslední minuty a půl před koncem utkání. Vzal jsem si "time" a chtěl jsem, aby kluci aspoň vyrovnali. Po půl minutě se jim to podařilo a nakonec dali pět vteřin před koncem vítězný gól. Měli jsme z toho velkou radost. Závěrečný stav zněl 4:3 pro nás.

Druhý zápas se hrál proti Českému Těšínu. Tento zápas byl stejný jako předešlý jen s tím rozdílem, že jsme po celý zápas vedli a soupeř dotahoval. Konečný stav zněl 5:3 pro nás.

Ve třetím zápase jsme hráli proti Horní Suché. Tento tým hrál velmi dobře. Převažovala především rychlost a práce s míčem. My jsme se většinou jen bránili. Prohráli jsme nakonec 9:2.

Poslední zápas se hrál proti Vítkovicím. V tomto zápase jsme hráli daleko lépe než v předchozím, přesto ale měl soupeř více šancí a taky jejich střely byli přesnější. Nakonec jsme prohráli 5:1. Skončili jsme na třetím místě.

Celkové hodnocení: Letošní ročník je co se týká počtu dětí slibný. Přestože jsou teprve ve fázi, kdy se učí herní strategii, zpracování míčku, pohyb na hřišti, jsem přesvědčen, že za takové dva měsíce pravidelného tréninku se začnou přibližovat těm nejlepším v týmu. Chtěl bych tímto vyzvednout výkony následujících hráčů: Jakub Kubánek, Jan Pollak, Stela Gorková a Matěj Brychta a zároveň poděkovat za nasazení a chuť do hry i jejich spoluhráčům.

Trenér: Milan Kobzík