icon pripNa svůj první turnaj, vyrazila v sobotu 7.10.2017 i naše nejmladší kategorie. Naše ještěrky se v Krnově postupně utkaly s týmy, 1. SFK Havířov Modří, 1. FBC Karviná, FBC Orca Krnov a 1. SC Tempish Vítkovice.

Paskov Saurians – 1. SFK Havířov Modří
Prvním našim soupeřem byl tým z Havířova. Začali jsme dobře a vyhráli první třetinu 4:2. Ve druhé třetině byla hra vyrovnanější, ale na naši začali dělat hrubky, které soupeř začal trestat góly. Druhou třetinu jsme prohráli 2:7. Celkové skóre 6:9.

Paskov Saurians – 1. FBC Karviná
Ve druhém zápase na nás čekal tým z Karviné. V polovině zápasu by stav vyrovnaný 2:2. Ve druhé polovině zápasu, jsme se snažili výsledek urvat a naši stranu, kdy jsme dali třetí gól. Soupeř, ale dokázal záhy vyrovnat a v samotném závěru vstřelit vítěznou branku. Prohra 3:4.

Paskov Saurians – FBC Orca Krnov
Třetí zápas a domácí tým z Krnova. Čekal nás relativně slabý soupeř, který nám nevzdoroval. Naši si s chutí zastříleli a první třetinu vyhráli 12:1. V druhé třetině, jsme polevili, ale i přesto jsme vsítili ještě pět branek. Výhra 17:1.

Paskov Saurians – 1. SC Tempish Vítkovice
Poslední zápas a už jasný vítěz turnaje tým z Vítkovic. Soupeř do nás vlítnul a v první minutě vstřelil gól. Naši se nezalekli a hned po rozehrání vyrovnali. V první půlce, ještě padnul gól na každé straně, stav vyrovnaný 2:2. Ve druhé polovině zápasu, jsme totálně vyhořeli a nechali soupeře dávat nám laciné góly. Prohra 3:10.

Sestava: Moroň Filip, Kubánek Jakub, Brychta Matěj, Janča Dominik, Pollak Jan, Gorková Stela, Forman Michal.

Komentář trenéra: Hráli jsme v šesti lidech, což se projevilo na výsledcích. Pozitivum je, že jsme se všemi soupeři dokázali držet krok. Nikdo nás vyloženě nepřehrával ani Vítkovice i když to výsledkově nevypadá. Věřím tomu, že kdyby nás bylo více, tak jsme neskončili na čtvrtém místě. Ale jak všichni víme kdyby, na to se nehraje. Závěrem řeknu jednu věc, která se mě nelíbí. Některé děti by se měli naučit, že když je zápas tak se na střídačce nedělají blbiny, ale poslouchá, co říká trenér. Já jsem trenér, který vaše děti učí sport, který si vybrali. Já nejsem vychovatel, který vaše děti vychovává. Základní věci by měli už zvládat děti v tomhle věku. Díky. Toť vše zdarec. Trenéři – Radim Volek, Milan Kobzík.