icon pripPřed turnajem, který se odehrál v daleké Bystřici n/O, to moc růžově s účastí paskovských florbalistů nevypadalo. Dva faktory nehrály do karet. Vysoká nemocnost hráčů a jarní prázdniny, kdy mnozí vyjíždějí na zimní dovolenou.

 

 

Nakonec se dala dohromady každá dostupná ruka noha a na turnaj Ještěrčata vyjela v počtu 1 brankáře Filipa Moroně a 7 hráčů do pole (A.Žvaková, J.Kubánek, P.Papala, M.Veselý, M.Forman, T.Bracek, F.Minář).

Úvodní seznamovací zápas sehráli hráči s Havířovem a utkání to bylo dramatické, oba týmy se střídaly ve vedení, až se nakonec rozloučily smírně 8:8. Divákům se toto drama muselo líbit.

Ve druhém utkání, vzhledem k jiným výsledkům, se dala očekávat gólová smršť od Vítkovic. Ale díky bojovnosti hráčů a skvělému výkonu Filipa v brance zápas skončil „jen" jednociferným výsledkem 1:9.

Proti Kojotům z Jablunkova mohl být lepší výsledek, nakonec prohra 1:9. Tady hráči zaspali v obranné fázi a brankářovi moc nepomohli.

Poslední zápas proti Karviné se povedl snad všem. Počínaje takřka jistotou v brance a konče hrou směrem dopředu. Všichni si to užili a byla z toho první výhra v sezoně a konečné 4.místo na turnaji.

Díky patří všem hráčům a hráčce za jejich účinkování na turnaji, byl to jejich výkon. Poděkování také rodičům za podporu. Radost všech zasloužená.