icon muziaDalší turnaj Moravskoslezské ligy mužů jsme tentokrát pořádali a uskutečnil se v ČPP aréně v Ostravě. Za soupeře jsme měli FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA a FBC Letka Netopýři B. Na turnaj bohužel dorazil nedostatek hráčů, kteří se, ať už z pracovních či jiných "povinností", nemohli dostavit.

Paskov Saurians – FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 5:13 (0:4; 0:5; 5:4)
V prvním zápase nás čekalo takové malé derbíčko, jelikož v dresu Pirates hraje hned několik bývalých hráčů Paskova. Nejvýrazněji se z nich zapsal do utkání Vojtěch Lukšík, který si připsal hned pět branek. V tomto zápase se nám zranil Dominik Molek a my tak většinu zápasu hráli v počtu šesti hráčů do pole. Až ve třetí třetině, kdy za stavu 9:0 pro Pirates soupeř trochu polevil, se konečně prosadili i naší hráči, ale na vysoké prohře to nic nezměnilo

Sestava: Klučár - Růžička (2+1), Pastorek (1+1), Čmiel (2+0), Lyčka (0+1), Krchňák, Kuboš J., Molek

Paskov Saurians – FBC Letka Netopýři B 3:5 (1:1; 0:0; 2:4)
Druhý zápas byl daleko vyrovnanější, bohužel ani tentokrát se nepodařilo získat nějaké body. První dvě třetiny to byl souboj gólmanů, kteří povolili dát protihráčům po jedné brance. Bohužel se na začátku třetí třetiny podařilo našeho gólmana prostřelit bývalému spoluhráči z paskovského týmu Adamu Obertanovi, který dvěma rychlými góly navýšil na 3:1 pro Letku. Chvíli na to navýšil skóre kapitán Letky Poskočil a zdálo se být rozhodnuto. Jenže v dalším souboji Obertan - Klučár byl úspěšnější náš gólman, který konečky prstů vyrazil jasnou gólovku do odkryté branky a z protiútoku se prosadil Krchňák. A když minutu před koncem snížil Pastorek, zkusili jsme hru v šesti. Bohužel právě Pastorkovi dvakrát přeskočil míček hokejku a podruhé z toho bylo pohodlné zakončení do prázdné pro Letku.

Sestava: Klučár - Růžička (0+2), Pastorek (1+0), Čmiel (1+0), Lyčka, Krchňák (1+1), Kuboš J.,

Hodnocení turnaje:
Bohužel s počtem hráčů jaký byl, se bude vyhrávat jen těžko. Pracovní povinnosti jsou věc jedna, ale totální nezodpovědnost některých jednotlivců nás bohužel stojí lepší výsledky. Navíc přišlo další zranění, které opět zúží už tak úzký kádr. Nezbývá než poděkovat všem hráčům, kteří dorazili a bojovali na hřišti kolikrát třetinu bez vystřídání.