icon muziaDalší dvě utkání sehráli naši muži. Bohužel ani tentokrát nedokázali vytěžit žádné body. Příčinu neúspěchu můžeme hledat hlavně v počtu hráčů.

 

 

Paskov Saurians x 1. SC Tempish Vítkovice Mustang 4:5
9+1 bohužel nestačí. To jsme si mohli všimnout na dalším turnaji mužů v Bohumíně. Ač úvod utkání nasvědčoval jasnému scénáři, ještěři vedli nad Vítkovicemi už 3:0, konečný výsledek hovořil jasně 4:5. Byla to právě koncovka zápasu, kdy nám došly síly a na tlak soupeře jsme již nedokázali odpovědět. 

FBC Letka B x Paskov Saurians 6:4
Jiný zápas, podobný průběh. Rychle se nám podařilo jít do vedení 1:0, ale tlak soupeře ke konci třetiny znamenal obrat na 1:4. I když se nám dařilo bránit a stahovat náskok soupeře, na vítězství to bohužel nestačilo. Utkání končí 6:4 a Saurians tak nadále putují MS Ligou bez bodu.

 

Je nutné říct, že výkon na druhém turnaji byl asi o sto procent lepší, než na turnaji číslo jedna, ale nula na kontě je i tak více než ostudná. Doufejme, že na další zápasy už pojedeme v plném počtu a předvedeme výkon hodný této ligy. Mladým chybí potřebné zkušenosti, ale to se časem zlepší. Zato někteří starší hráči by se měli zamyslet nad svým přínosem pro tým!