icon muziaDalší díl z edice trápení paskovských mužů nás čekal v sobotu 14. 1. v Třebíči. Třebíč, která měla na osmém místě celkem pohodový náskok na devátou Bystřici si chtěla zajistit další body a přiblížit se tak postupu do play-off. My jsme naopak vyjeli v minimálním počtu se zraněným Sležkou, aby nepřišla pokuta. Někteří si doma zapomněli z nervozity i boty a tak hráli ve vypůjčených.

Snipers Třebíč - Paskov Saurians 11:1 (4:0 ; 4:1 ; 3:0)

Utkání začalo, míček na našich lopatách. Standartní situace na soupeřově polovině. A ejhle. Gól v naší bráně. Böhm trefil střelou ze standartky prvního hráče a do samostatného úniku se dostal Mátl. Po třech minutách už mohlo být v podstatě rozhodnuto, ale Klučár v bráně dvakrát zvládl vytěsnit střelu do odkryté brány. Bohužel ve čtrnácté minutě opustilo štěstí i gólmana a tak mohl po parádní kombinaci navyšovat Vlach. O minutu později bylo ještě hůře, to se po standartní situaci z hranice velkého brankoviště prosadil Sedláček. Do konce třetiny stihla Třebíč využít ještě jednu hrubici naší obrany a na 4:0 tak mohl s klidem navýšit Štěpánek.

Druhá třetina začala velmi dobrou střelou Peceka, která se bohužel od horní tyče odrazila ven. A tak mohli domácí v šesté minutě navyšovat. Molák poslal obránce do bufetu na párek a předložil Homolkovi před prázdnou bránu. O chvíli později byl před odkrytou bránou Molák a Furdan jej neomylně našel. A aby toho nebylyo málo, rozebrali domácí naší obranu opět. Na konci akce Mátl. Následovalo vyoučení Růžičky, které domácí využili. Střelu Mátla tečoval náš obránce a neomylně trefil a pomohl tak Mátlovi k hattricku. O chvíli později vyslal střelu na branku Pastorek a důrazný Böhm na brankovišti dostal míček do Štosovy branky. Na konci třetiny jsme sice měli výhodu přesilové hry, ale z té nic nebylo. Naopak několik neuvěřitelných námazů musel hasit Klučár.

Začátek třetí třetiny nezměnil nic na obraze hry. Další gólovku hned v první minutě třetí třetiny vychytal Klučár. V páté minutě už tolik štěstí neměl a nestačil na další střelu Mátla. Domácí chtěli za každou cenu přidávat další a další góly, ale své akce překombinovávali. A tak jsme se do pár šancí dostali i my. Bohužel žádná nebyla využitá a soupeř se šest minut před koncem dočkal kýženého desátého gólu. Hladík nezvládl vyhodit míček a tak jej o něj soupeř obral a Kuželka v pohodě vyvěsil. O dvacet vteřin později měli domácí standartku v útočném rohu, Mátl si vyjel na střed kolem třech kuželů a do protipohybu Klučára vyvěsil svůj pátý kousek v utkání. Další šance už domácí využít nezvládli, ale tři body zůstaly bohužel zaslouženě v Třebíči.

Vyjádření vedoucího hostujícího družstva Viktora Böhma: Bylo poznat, že se utkali týmy z opačného pólu tabulky. Oba týmy předvedly hru bez větších taktických pokynů. Bohužel my jsme šance neproměnili, zatímco domácí byli úspěšnější.