icon mlzV neděli dne 19.11.2017 se odehrál další turnaj mladších žáků a to v Rožnově p/R.

První zápas byl hned proti domácímu Rožnovu. Jednalo se spíše o takový zahřívací zápas, protože jsme už po první části vedli 6 : 1. V druhé části se hrálo volněji a skóré znělo 3 : 1 pro nás. Celkový stav se zastavil na konečných 9 : 2.

Ve druhém utkání nás čekal soupeř z Orlové, který od začátku sezóny ještě neprohrál. Začali jsme dobře a po dvou minutách jsme vedli 1 : 0. Tento stav jsme udrželi až do konce první části. Ve druhé části už začala hra nabírat na rychlosti a hrálo se nahoru a dolů. Orlová nám dala dva rychlé góly a časem přidala další, čímž se dostala do vedení 3 : 1. Asi tři minuty před koncem došlo ke změně v naší sestavě, což nám hodně pomohlo, jelikož jsme snížili na 3 : 2 a nakonec jsme po velkém boji dali i třetí branku.Celkově jsme tedy dosáhli remízy 3 : 3.

Ve třetím zápase jsme nastoupili proti Škorpionům Ostrava. Ze začátku to byl docela boj, ale po první části se skóre zastavilo na 2 : 0 pro nás. Hra Ostravy spočívala jen ve vyhazování míčků a dorážení do branky, ale naše obrana hrála zodpovědně a nedala jim šance střílet branky. V druhé části naši zabrali ještě více a vyhráli ji 6 : 1. Celkový stav byl 8 : 1 pro nás.

V závěrečném utkání nás čekal tým z Vítkovic a hra to byla rychlá na obou stranách. V polovině utkání byl stav 2 : 2. V druhé části jsme zvolnili a stálo nás to dva vstřelené góly do naší branky. Asi tři minuty do konce utkání naši opět hráli velmi dobře a začali měnit nepříznivé skóre ve svůj prospěch. Srovnali na 4 : 4 a třicet vteřin před koncem už vedli 5 : 4. Vítkovice si vzali time-out, který jsme také využili.
Cílem bylo podržet míček, pokud ho vyhrajeme, což se i stalo a vítězství jsme si mohli opět připsat my. V turnaji jsme skončili na prvním místě díky lepšímu skóre s Orlovou.

Hodnocení trenéra: „Jsem spokojený, všichni hráli velmi dobře! Ale přece musím ještě vyzdvihnout výkon naší obrany a to Jakuba Onderku a Tomáše Hodulíka. Ti stíhali útočit, dávat branky a hlavně se rychle vraceli a bránili. S takovým týmem se dobře pracuje.“

Trenér: Milan Kobzík