icon mlzDruhý turnaj mladších žáků se odehrál v domácí tělocvičně ZŠ v Paskově, kde jsme přivítali týmy, FBC Letka, FBC SVČ Odry, S.K P.E.M.A. Opava Červení a 1. FBK Rožnov p/R. Sešlo se nás na naše poměry docela dost 14 + 1 to tady jenom tak nevidíme.Paskov Saurians – FBC Letka

V pvním zápase na nás čekali florbalisté z Letky. Zápas začal velmi opatrně, kdy hlavně na naší straně bylo vidět, že ještě, bohužel spíme. Oba týmy vstřelili v prvním polovině zápasu dvě branky. Ve druhé části jsme si vypracovali několik šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Soupeř ovšem dokázal své dvě šance proměnit a zápas vyhrál. Prohra 2:4.

Paskov Saurians – FBC SVČ Odry
Druhý zápas a soupeř z Oder. Začali jsme dobře, kdy jsme naše kombinace dokázali dotáhnout do konce. V polovině zápasu jsme vedli 4:1. Vstup do druhé třetiny se nedá popsat slovy. Hra, kterou jsme předváděli si vyloženě říkala o trest a ten přišel. Soupeř dvěma góly snížil stav na rozdíl jediné branky a naši hráči po sobě koukali jako by se viděli poprvé v životě. V závěru se nám podařili vstřelit dva góly, kdy soupeř pouze upravil skóre. Výhra 6:4.

Paskov Saurians – S.K. P.E.M.A. Opava Červení
Po druhém zápasu jsme si něco řekli v šatně, co po každém hráči chceme, aby hrál. Opava vypadala hodně silně, čekali jsme nápor soupeře, ale vše bylo uplně jinak. Naši hráči začali diktovat tempo hry a soupeř chvílemi nevěděl co má dělat. V polovině utkání byl stav 2:0. Druhá polovina zápasu, byla úplně stejná jako ta první. Naši kontrolovali hru a co prošlo pochytal pozorně chytající brankář. Výhra 4:0.

Paskov Saurians – 1. FBK Rožnov p/R
Posední zápas turnaje a tým z Rožnova. Tabulka byla tak zamotaná, že oba týmy měli o co hrát. Ještěři do zápasu vstoupili a už od první minuty dali všem jasně najevo, kdo skončí na prvním místě. Soupeře jsme doslova deklasovali, kdy v polovině jsme vedli 5:0. Ve druhé půlce jsme přidali ještě čtyři góly a zápas tak vyhráli 9:0.

Sestava: Kronenberg Tobiáš, Onderka Jakub, Hodulík Tomáš, Moroň David, Žvak Robin, Lyčka Ondřej, Holek Lukáš, Michálek Petr, Papala Patrik, Čermák Jan, Mutina Adam, Bydlošáková Agáta, Kubánková Bára, Brož Jakub, Schwarz Filip.

Komentář trenéra: Vítězství na domácím turnaji vždycky potěší, cíl jsme splnili. Vyhráli jsme hezký pohár a super kyselé bombóny na kterých si pochutnál celý tým, včetně trenérů. Musíme zapracovat na prvních zápasech turnajů, protože je nesmyslně ztrácíme. Osobně jsem spokojen s přístupem k zápasům s Opavou a Rožnovem kdy jsme opravdu hráli co jsme si řekli. První dva zápasy bych radši nekomentoval. Holky bylo to super, jen tak dál a kluci taky NICE.


foto mlz 2017 02