icon mlzV sobotu dne 8. 4. 2017 se odehrál poslední turnaj mladších žáků s celé sezony. Nastoupilo deset hráčů i s brankářem.

 

 

První utkání se hrálo proti Petrovicím. Začátek byl trochu opatrný a po první části stav zněl 1 : 1. Ve druhé části i když jsme měli více ze hry, tak soupeř útočil z brejků a dal nám dvě branky a ty byly rozhodující. Prohráli jsme 3 : 1. Jedinou branku za nás dal Jakub Onderka.

Ve druhém utkání nás čekal soupeř z Jablůnkova. Tento zápas si už kluci pohlídali. První část se vyhrála těsně 2 : 1. Ve druhé části jsme přidali ještě tři branky a tak naši kluci vyhráli celkově 5 : 1. Za nás skóroval Petr Novák 1x Tomáš Hodulík 1x a Jakub Onderka 3x.

Ve třetím utkání nás čekal tým z Domaslavic. Tento tým byl docela houževnatý. Po první části jsme prohrávali 1 : 0. Ve druhé části jsme srovnali Robinem Žvakem na 1 : 1. V polovině hry pak přidal tentýž hráč branku na 2 : 1. Asi tři minuty do konce zápasu soupeř vyrovnal takovým ušmudlaným gólem na 2 : 2. I když jsme měli více ze hry, tak se nám nepodařil vstřelit vítězný gól. Skončilo to remízou.

V posledním zápase nás čekal soupeř z Bílovce. Tento tým je docela slabší a taky to bylo vidět na výsledku. První část byla 3 : 0 pro nás a druhou část kluci vyhráli 5 : 0. Celkový stav zněl 8 : 0. Můžu říct, že na našeho brankáře nebyla ani jedna střela vyslána za celý zápas. Branky Jakub Onderka 3x, Jan Čermák 3x, a nakonec Robin Žvak 2x.

Skončili jsme na druhém místě.

Hodnocení: Byly tam pasáže které měly oči, ale zakončení v některých situací bylo špatné. Měli jsme ve všech utkání více šancí než soupeři. Ale finální zakončení bylo do hráčů a nebo přestřelení branky. Stále jsou situace, kdy si sami hráči neumí včas nahrát a nebo rychle uvolnit, aby měli více času na finální střelu. Zkrátka ještě hrají zbrkle. Snad se v budoucnu poučí. Já jen můžu říct že s nasazením hráčů ve hře jsem spokojen. Hlavně hodně pomohl v obraně David Janecký. Přes něho nikdo za celý turnaj neprošel. S ním jsem velice spokojený. Milan Kobzík