icon mlzV sobotu dne 28. 1. 2017 se odehrál turnaj mladších žáků v Paskově. I když se hrálo na domácí půdě, byl problém ohledně chřipky postavit tým.

 

 

Přišlo jenom osm hráčů plus brankář. Za soupeře jsme měli: FbC Frýdek - Místek, Orca Krnov, FBC Štěpánkovice, TJ Olympia Bruntál.

Proti Frýdku jsme hráli vyrovnanou hru. Po první části se hrálo jen 1 : 1 Branku za nás dal Petr Novák. Ve druhé části jsme Frýdek sice přehrávali, ale gól se nepodařil dát. Štěstí nakonec měl soupeř a dal nám branku na 2 : 1. Byl to smolný zápas jen proto, že naši stříleli hodně mimo a netrefovali branku.

Druhé utkání se hrálo proti Krnovu. Tento tým je už delší dobu slabší a naši je zdolali 6 : 1. Branky dali tito hráči: Jakub Onderka 3, David Janecký 2, a Robin Žvak 1.

Ve třetím utkání se hrálo proti Štěpánkovicím. Tento soupeř je vždy houževnatý. První část byla vyrovnaná a hrála se celá bez branek. Ve druhé části jsme vedli asi minutu před koncem těsně 3 : 2 a soupeř začal hrát bez brankáře. Asi třicet vteřin před koncem se jim podařilo vyrovnat na 3 : 3. Tento stav byl i konečný. Škoda toho zápasu že se klukům nepodařilo ten těsný stav udržet. Branky za nás dali tito hráči: Jakub Onderka 1, Robin Žvak 1, a mladý hráč z elévů Lukáš Grzymek 1.

Poslední zápas se hrál proti Bruntálu. Tento tým nás před tím v některém turnaji porazil a tak jsem chtěl aby jim to doma vrátili. V první části se hrálo převážně na jejich polovině a taky jsme ji vyhráli 4 : 1. Ve druhé části se hra vyrovnala a tak se oba celky podělili brankami 2 : 2. Konečný stav utkání zněl 6 : 2. Za náš tým skórovali tito hráči: Jakub Onderka 3 branky, Martin Petr 1, Šimon Daněk 1 a Lukáš Grzymek 1

Hodnocení: Myslím si, že i když jsme nehráli v plné sestavě, tak jsem celkem spokojený. Škoda té remíze, která přišla těsně před koncem, tak místo aby
tento turnaj naši vyhráli. Skončili celkem druzí.

Milan Kobzík