icon mlzV neděli dne 18. 12. 2016 se odehrál další turnaj mladších žáků v Orlové. Celkem se zúčastnilo jen devět hráčů. Zbytek byl nemocný.

 

 

Naši soupeři: 1. SFK Havířov, FBC Tigers Poruba, 1. FbK Eagles Orlová, S.K. P.E.M.A. Opava žlutí.

První zápas jsme odehráli s Havířovem. Tento soupeř byl nad naše síly. Prohráli jsme 8:3. Nejhorší byla první část utkání. Dostali jsme tři lehké branky a ve hře jsme byli pomalí. Prohráli jsme ji 5:1. Ve druhé části bylo vidět zlepšení ale to nestačilo. Tuto část jsme prohráli 3:2. Za nás skóroval Jakub Onderka 2 branky a Lukáš Kiš jako obránce dal jeden gól.

Ve druhém utkání nás čekal tým z Poruby. Tento tým na nás neměl. Vyhráli jsme 6:0. Opět, Jakub Onderka dal 2 branky, Lukáš Kiš 3 a mladý hráč elévů Ondra Lyčka 1.

Do třetího utkání jsme šli proti Orlové. V minulém utkání jsme s nimi prohráli. Bylo třeba jim to vrátit. Nakonec se to podařilo a vyhráli 5:3. Branky dávali Tomáš Hodulík 1, Petr Novák 1, a Lukáš Kiš 3.

V závěrečném utkání nás čekala Opava. Po první části jsme vedli 2:0. Ve druhé jsme dostali opět lehký gól. I když byla větší převaha na naší straně, tak nakonec se Opavě podařilo vyrovnat na 2:2. Takto zápas i skončil. Za nás skórovali: Jakub Onderka 1 a Martin Petr 1. Tento zápas jsme odehráli jen v osmi lidech. Jeden hráč odstoupil kvůli bolesti kotníku a to ještě dva hráči hráli dosti nachlazení.

Celý turnaj byl tak zamotaný, že ani naše dvě výhry a remíza nás neudržely na druhém místě. Skončili jsme třetí. Beru toto umístění, za to kolik nás bylo a že tam hráli i marodi, za kladné. Věřím že příště bude více hráčů.

Milan Kobzík