icon junPodzimní část juniorů připomínala trochu houpačku. Skvělé výkony se střídaly se slabšími, ale propadákem to neskončilo nikdy. Nutno podotknout, že za některými neúspěšnými zápasy stály určité objektivní důvody.
Druhý turnaj jsme odehráli v Třinci a s několika dorostenci v sestavě jeli bojovat o další body.

PASKOV SAURIANS : Z.F.K. Petrovice = 1 : 4 (1:0, 0:1, 0:3)
Slušný zápas v tempu, který se musel líbit i nezaujatému divákovi. Z počátku malé oťukávání a naše vstřelená branka Vojty Daňka, čímž jsme se dostali do vedení. Bohužel poněkud nešťastně hned v 1.minutě druhé třetiny soupeř vyrovnal. Díky nepřesné mušce soupeř už neinkasoval, a my ve 3.třetině, i díky nedisciplinovanosti a vícero vyloučením, dostali rychle tři branky, čímž zápas dostal jasný ráz.

PASKOV SAURIANS : TJ Slovan Havířov = 8:2 (1:0, 1:1, 6:0)
S těžkým soupeřem velmi podobný zápas tomu prvnímu. První dvě třetiny vyrovnané, herně i skórem. Ovšem ve třetí opět vyloučení a nedůsledné bránění, událo směr zápasu. Soupeř své šance proměňoval velice zdařile a konečný výsledek nakonec byl poněkud krutý.

 

jun 01 jun 02Další dvojzápas na ostravské Dopravní s velmi těžkými soupeři, jsme zvládli doslova skvěle. Na úvod záloha Vítkovic, která přijela v podpořená nejlepšími hráči dorostu.

PASKOV SAURIANS : 1.SC TEMPISH Vítkovice „B“ = 2:2 (0:0, 2:2, 0:0)
Vyrovnaný zápas po celou dobu. Naši kluci výborným nasazením drželi s favoritem krok a nedovolili mu ani příliš střel. Branky padaly pouze v prostřední třetině, kdy se za nás prosadil 2x Šimon Lyčka.

PASKOV SAURIANS : S.K.P.E.M.A OPAVA = 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Určitě nejlepší zápas podzimu. Soupeře jsme zaskočili aktivní hrou, kterou jsme dokázali udržet téměř po celou dobu. Sice jsme prohrávali v 1.třetině, ale v zápětí se nám podařilo vyrovnat a získávali otěže hry do svých rukou. Druhá třetina ještě mohla znamenat napínavý zápas, ovšem v té poslední jsme jednoznačně diktovali tempo hry a třemi góly Radima Bedřicha dali skóre jednoznačný ráz.Poslední dvojutkání roku jsme hráli v Porubě a ten se nám, s redukovanou sestavo,u krajně nevyvedl.

PASKOV SAURIANS : FBC TIGERS PORUBA= 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
Neskutečná smůla a taky děsná střelecká nemohoucnost – dvě věci, které rozhodly tento zápas. Rozhodně jsme nebyli slabším soupeřem. Stále jsme vytvářeli tlak na soupeře, ovšem chyběla finální přihrávka a pokud přece jen vyšla, muška střelce byla dramaticky odchýlená. Ve druhé třetině jsme sahali po vyrovnání, ovšem při největším tlaku jsem v největších šancích nedokázala míček dostat do branky a naopak soupeř z brejku skóroval, což nás i psychicky zlomilo a zápas jsme už prakticky pasivně dohrávali. Proti nadšeně hrajícímu soupeři to byla zasloužena porážka.

PASKOV SAURIANS : 1.FBK Rožnov p/R. = 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Přes veškerou snahu trenérů se tým nepodařilo nabudit a my hráli v malátném výkonu stejně, jako jsme ukončili předešlý zápas. Soupeř byl více na míčku, velké množství šancí zachránil v brance Lukáš Sikora, ovšem nedůraz, laxnost, chybějící nasazení – to byla naše hra. Soupeř postupně tlak zvyšoval a my nevěděli, kam dřív skočit. Ani příliš šancí jsme si nevytvořili a vyložené už vůbec. Jedinou branku vstřelil Adam Gejdoš krásnou otočkou z půli hřiště. Škoda těchto dvou zápasů, zanechaly rozpačitý dojem z poměrně dobrého podzimu.