icon elevV neděli dne 7.1.2018 se odehrál turnaj elévů v Českém Těšíně. Tým byl složen z 13 hráčů. Našimi soupeři byli: Letka Ostrava, Český Těšín, Karviná a Rožnov pod Radhoštěm.

První zápas s Letkou OV byl celkem vyrovnaný. Po první třetině zněl stav 4:4. V druhé části byla hra obdobná, ale nakonec nám přálo více štěstí než soupeři a druhá třetina skončila za stavu 3:2 v náš prospěch. Ve poslední třetině jsme dotáhli zápas do zdárného konce, vyhráli jsme těsně 7:6.

Ve druhém zápasu byl naším soupeřem Český Těšín. Zde jsme se již pořádně zapotili. V první části jsme zcela propadli a prohráli 10:4. Naše hra se ve druhé části sice zlepšila, ale konečný stav zněl 13:7 pro tým Českého Těšína.

Třetí utkání se hrálo proti Karviné, která si celou dobu držela nad naším týmem náskok. První třetina 4:6, druhá třetina 7:6 a celkově jsme s Karvinou prohráli 13:9.

Naším posledním soupeřem byl Rožnov. Po první třetině jsme prohrávali 4:6 a tak jsem se o přestávce rozhodl přehodit hráče a určil jiné družstva. Byl to asi krok správným směrem, jelikož poté se naše hra výrazně zlepšila a konečný stav utkání zněl v náš prospěch 19:10.

Přestože jsme dva zápasy vyhráli, na stupně vítězů to nestačilo. Tři družstva totiž získala stejný počet výher a rozhodující tedy byly vstřelené branky, kde nám chybělo 5 gólů k tomu, abychom získali alespoň 3. místo. Obdrželi jsme tedy nepopulární bramborovou medaily.

Musím říci, že tento systém hry na dvou tak malých hřištích se mi moc nelíbí. Celkově je tedy můj dojem z turnaje spíše negativní, ale to je můj názor.
Trenér: Milan Kobzík