icon elevV neděli 22.10. 2017 naše kategorie elevů, vyrazila na svůj druhý turnaj do místní SH ZŠ v Bolaticích. Jejich soupeři byli FBC Spartak Bílovec, FBC Letka, 1.SC Tempish Vítkovice Draci a FBC Orca Krnov.

Paskov Saurians – FBC Spartak Bílovec
Prvním našim soupeřem byli florbalisté z Bílovce. Jelikož jsme neměli druhého gólmana, tak muselo dojít na losování, kdo z hráčů půjde do brány. Po první třetině jsme prohrávali 4:5. Druhou třetinu jsme vyhráli 10:9, ale to stačilo pouze na remízu 14:14.

Paskov Saurians – FBC Letka
Ve druhém zápase jsme nastoupili proti hráčům ze Štěpánkovic, kteří se spojili s FBC Letka. Soupeř trestal naše chyby a po prvním dějství vedl 4:7. Nic zvláštního se nestalo ani ve druhé třetině, kterou jsme prohráli 4:6. Celkové skóre 8:13.

Paskov Saurians – 1. SC Tempish Vítkovice Draci
Třetím našim soupeřem byli Draci z Vítkovic. V tomto zápase bylo jasné od první minuty, který ze soupeřů si připíše tři body do tabulky. Po první třetině byl stav 3:12. V druhé třetině se už zápas pouze dohrával. Konečné skóre 6:19.

Paskov Saurians – FBC Orca Krnov
Poslední soupeř FBC Orca Krnov. Vyrovnaný zápas, kdy jsme se přetahovali o to, kdo bude ve vedení. V polovině zápasu, jsme prohrávali 5:7. Druhou polovinu zápasu jsme zlepšili pohyb a vyhráli ji 9:7. To stačilo opět na remízu 14:14.

Sestava: Moroň Filip, Zelený Martin, Mutina Martin, Kubánek Jakub, Holek Lukáš, Michálek Petr, Schwarz Filip, Hanus Nikolas, Kubánková Bára, Bydlošáková Agáta, Pollak Jan, Papala Patrik, Kučera Patrik.

Komentář trenéra: Tento turnaj nám vůbec nevyšel, byli jsme pomalí, nedúrazní a hlavně málo hladoví po výsledku. Chyběl nám brankář, ale na to bych se nechtěl vymlouvat. Budu se opět opakovat to co předvádějí někteří hráči na palubovce je hrozné. Pramení to hlavně z toho, že jejich účast na trénincích je opravdu strašná. Potom se nemůžeme divit, že jim to na hřišti nejde. Tak nezbývá nic jiného než se opravdu zamyslet a začít mít stoprocentní docházku. Jinak to nemá smysl. Toť vše zdarec.
Trenéři: Radim Volek, Milan Kobzík.