icon elevV sobotu 30.9. se vydala kategorie Elevů na své první zápasy do sportovního centra ve Smílovicích. V místním velmi hezkém areálu na ně čekali tito soupeři, SK Domaslavice, FBC Barbariens H. Životice, FBC Škorpióni Ostrava, FBC Tigers Poruba.

Jelikož se na turnaj nedostavilo mužstvo FBC Škorpióni Ostrava, tak se pořadí zápasů a časy měnily.

Paskov Saurians – SK Domaslavice
V prvním zápase nás čekal domácí tým z Domaslavic. Měli jsme mírné obavy ze začátku utkání, které začalo v 8:30, protože v tuhle dobu ještě spíme a na hřišti neumíme reagovat na povely, které si v šatně před zápasem řekneme. Zápas byl vyrovnaný v polovině utkání jsme vedli 9:6. Do druhé třetiny jsme vstoupili s větší drzostí a chutí, kterou jsme potvrdili vstřelenými góly. Vyhráli jsme ji 12:5. Konec zápasu 21:11.

Paskov Saurians – FBC Tigers Ostrava
Ve druhém utkání jsme se utkali s Tygry z Ostravy, kdy po první třetině jsme prohrávali 5:6. Do druhé poloviny zápasu, jsme si řekli, že půjdeme s větším odhodláním a trpělivostí, která se nakonec potvrdila a my ji vyhráli 8:4. Konečným součtem výsledku jsme dosáhli výhry 13:10.

Paskov Saurians – FBC Barbariens H. Životice
Poslední zápas turnaje a proti nám stál soupeř z Životic. Před utkáním bylo jasné bez ohledu na výsledek tohoto zápasu, že se umístíme na prvním místě. Tuhle informaci věděli pouze trenéři a rodiče, hráčům se sdělilo, že pokud prohrají skončí na třetím místě. Po první polovině jsme vedli 18:3. Ve druhé třetině jsme trochu polevili, ale vyhráli ji 12:4. Celkové skóre zápasu 30:7.

Sestava – Kronenberg Tobiáš, Moroň Filip, Michálek Petr, Papala Patrik, Holek Lukáš, Kubánek Jakub, Kubánková Bára, Bydlošáková Agáta, Mutina Adam, Zelený Martin, Kučera Patrik, Schwarz Filip.

Komentář trenéraDnes to cinklo, dostali jsme placku a mléčnou Delissu XXL. Super výsledek, ale pozor sezóna je dlouhá a bude ještě hodně těžkých zápasů. Máme velké mezery ve hře, které budeme pomalu odstraňovat. Ještě to není ono, ale jsme na dobré cestě. Rodiče díky za odvoz a pro vás, dohlédněte na své dítka, aby opravdu poctivě chodili na trénink. Je to pro ně velmi důležité. Děkuji, Toť vše zdarec. Trenéři – Radim Volek, Milan Kobzík.