icon eleviDne 8.1. 2017 naši mladí ještěři zamířili na první turnaj po Vánocích do Rožnova pod Radhoštem. Kde je čekal soupeř Český Těšín, Rožnov, Frýdek Místek a Štěpánkovice.

 

 

 

Jako první soupeř nás čekal Český Těšín. Zápas byl velmi ospalý a to se odrazilo i ve výsledku, který vypadal 10:26. Dlouhá Vánoční pauza šla bohužel vidět na všech hráčích.

Další zápas jsme měli s domácím týmem 1. FBK Rožnov pod Radhoštem. Utkání bylo zpočátku velmi vyrovnané, ale paskovští mladíci zaváhali a prohráli 13:20.

Třetí zápas se na nás připravil Fbk Frýdek Místek. Ten normálně na zápasy jezdí v poměrně hojném počtu a ani tentokrát nezaváhal a jeho velké množství hráčů Paskov porazilo poměrem 8:29.

Posledním zápasem tohoto dne byl s Fbc Štěpánkovice. Toto utkání bylo z obou stran velmi unavené. Ke konci avšak Paskov už velmi polevil a zápas skončil 7:24.

Sestava: Kubánek Jakub, Michálek Petr, Nováček Adam, Vozňák Ondřej, Schwarz Filip, Kronenberg Tobiáš, Holek Lukáš, Hanus Nikolas, Grzymek Lukáš, Ambruš Adam, Brož Jakub, Jarolímová Anna, Fojtíková Tereza.

Komentář trenéra: Bohužel na hráčích šla vidět dlouhá pauza během Vánoc. Po dvou tréninkách se vrací a hřiště velice těžko, což odpovídalo i našemu výsledku. Pochválit musím Lukáše Holka, který dal do všech zápasu maximum.