icon dorostPoslední turnaj nebyl obvyklého rázu, a to protože byl z naší ligy vyřazen Český Těšín, ten se pravidelně nedostavoval na turnaje v dostatečném počtu na hru a tak byly všechny jeho zápasy kontumovány.

To nám zdarma vyneslo tři body navíc a o bod jsme přeskočili rivala z Frýdku – Místku na 3. místo od konce tabulky. Jenže v posledním zápase sezóny, kdy jsme si mohli v přímém souboji s Frýdkem toto místo pojistit, jsme prohráli a sezónu jsme ukončili na předposledním místě, které je vlastně po vyřazení Těšína poslední.

FbC Frýdek-Místek – Paskov Saurians (6:2)

1. třetina - Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním porazit právě tenhle tým. Bohužel jsme soupeře podcenili a už po prvních 39 sekundách zápasu se soupeřovi povedlo skórovat. Zbytek třetiny jsme nehráli v plném nasazení, a proto se nám nepodařilo v této třetině skórovat, Na rozdíl od soupeře, který zvládl dát další dva góly. Stav po první třetině (3:0).

2. třetina - Druhá třetina bohužel patřila soupeřovi a navýšil svůj náskok o další tři góly, a proto stav po druhé třetině (6:0).

3. třetina - Do poslední třetiny tohoto zápasu a této sezóny, jsme nastoupili jako by byl stav vyrovnaný. První čtyři minuty se oba týmy držely a v čase 4:45 jsme střelili první gól v tomto zápase. Po další minutě se nám povedlo urvat ještě jeden gól. Bohužel jsme ale nedokázali dorovnat, a tak zápas skončil (6:2).

Vyjádření Viktora Böhma: Rád bych využil tento prostor a asi jedinou cestu jak veřejně napravit chybu ze sezóny 2008/2009. Ve zmíněné sezóně jsem psal článek ze zápasů starších žáků a špatně jsem uvedl jméno spoluhráče. V článku zmíněný Jakub Pěluha mělo být správně Jakub Pělucha. Za tuto chybu, která ho připravila o né jedno strádání se omlouvám.