icon dorostDalší dvě prohry si připsali dorostenci, když nestačili na třinecké z horší poloviny tabulky. Petrovice potvrdily roli favorita a také přehráli naše dorosty. V obou zápasech rozhodla bezzubost našich střelců vůbec trefit branku nebo nenapálit blokujícího hráče.

Paskov Suarians – FBC Ossiko Třinec   (1:4)

1. třetina – Zápas začal z obou stran ve vysokém nasazení, bohužel jsme dostali 2 rychlé góly. Stav po první třetině (0:2).

2. třetina – Začátek druhé třetiny také nevyšel podle našich představ a hned ve třinácté vteřině jsme inkasovali gól. Později pak třinečtí zvýšili brankový rozdíl dalším gólem. Zbytek třetiny byly už jen naše plané pokusy snížit skóre. Takže po druhé třetině byl už stav (0:4)

3. třetina – Třetinu jsme začali v duchu naděje, že zápas stále můžeme obrátit, a tak po mnoha neúspěších se nám konečně podařilo snížit nepříjemný stav gólem v osmé minutě. Bohužel byl to náš jediný gól v tomhle zápase. Třinec se následovně radoval z výhry (1:4).
Branky a asistence: Adam Gejdoš (1+0), Jan Nováček (0+1)

Paskov Saurians – Z. F. K. AQM Petrovice   (2:5)

1. třetina – Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním a motivací tří bodů. Bohužel nás zase zklamala koncovka, kterou měl soupeř lepší a podařilo se mu vsítit dva góly. Stav na konci třetiny (0:2).

2. třetina – Druhá třetina byla opět vyrovnaná, ale opět nás zklamala koncovka, několikrát jen stačilo lehce ťuknout do míčku a byl by gól, ale bohužel to se nám nepodařilo. Na to odpověděl soupeř dalším gólem. Stav po druhé třetině (0:3).

3. třetina – Ve třetí třetině jsme se nedali odrovnat pomyšlením, že bychom prohráli aniž bychom vstřelili gól. Ale začalo se opět gólem soupeře. Ve čtvrté minutě se nám konečně podařilo snížit stav nádhernou střelou. Šest minut na to jsme opět skórovali a do posledních 2 minut jsme dali všecičko, abychom zápas obrátili. Bohužel soupeř využil našeho zaváhání a vstřelil nám závěrečný gól. Petrovice vyhrály (5:2).
Branky a asistence: Daniel Holinka (2+0), Pleva (0+1);